Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
SLUŠNÝ NOVINKY V ROCKOVÝM REFERENDU
Vyberte si rockový album podle svýho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, jestli v sobotu večer na RockRadiu zazní ROGER WATERS, MR.BIG nebo PAPA ROACH.
Stačí kliknout a těšit se na sobotu. Hlasování najdete vedle článku. A když dáte o hlasování vědět i kámošům a kolegům, pak bude mít váš výběr větší šanci na úspěch!
Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!

O vaši přízeň bojujou následující slušný desky:

ROGER WATERS 2017 - Is This The Life We Really Want

Gothic-rockově-metalovou formaci Lacuna Coil pravděpodobně většina čtenářů zná díky jejich úspěšnému hitu z června 2006, předělávce "Enjoy The Silence" od Depeche Mode. Právě díky ní se skupina z Milána dostala před šesti lety do hitparád a dokonce i do mnoha českých rádií. Na začátek roku 2012 přispěchala šestice muzikantů s šestou řadovkou "Dark Adrenaline". Album je říznější, agresivnější a má jasný tah na branku.

MR.BIG 2017 - Defying Gravity

Epica vstoupila v roce 2014 do druhého desetiletí své existence a hned přišla s naprostým skvostem. „The Quantum Enigma“ je přesně ten typ desky od nádherného obalu přez hudbu až po texty – vše je opět nádherně propojené, promyšlené a (jak jinak) i epické.

PAPA ROACH 2017 - Crooked Teeth

Ten okamžik by se dal klidně označit metalovým přestupem roku 2014. Když se totiž z čela hvězdných ARCH ENEMY do managementského zákulisí stáhla letitá zpěvačka a maskotka v jednom Angela Gossow a nahradila jí Alissa White-Gluz, do té doby působící v rozhodně ne tak slovutných THE AGONIST, určitě to nebyla situace, kterých bychom na širém metalovém poli vídali sedm do týdne. Album „War Eternal“ je proto albem řemeslně naprosto perfektně zvládnutým. ARCH ENEMY přivítali ve svých řadách mladou krev a nedopadlo to vůbec špatně.


(miš/kad)

RockRadio - rock je slušná muzika!

‬#‎RockJeSlusnaMuzika‬
 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....