Právě hraje:
Bude hrát:
 
 ROCK GALERIE
Rockový volby v Krumlově a Jičíně Rockový volby v Krumlově a Jičíně
16.8.17
V srpnu odstartovala naše kampaň na slušný rockový volby. Volit slušnej rock můžete s námi přes internet, ale taky na různých akcích. Přímo do terénu totiž vyrážejí naše krásný rockový hostesky a vy můžete volit své favority přímo u nich. Jejich první zastávky byly v Českém Krumlově a v Jičíně. Mrkněte na to.
Fotogalerie ZDE
Votvírák 2017 Votvírák 2017
20.6.17
I letos v půlce června proběhl na letišti v Milovicích tenhle slušnej multižánrovej festival. Na místě nechyběli slušný kapely, fanoušci slušnýho rocku ani naše krásný hostesky. RockRádio bylo u toho. Jestli vy ne, tak se mrkněte, o co jste přišli.
Fotogalerie ZDE
Majáles 2017 v Ústí nad Labem Majáles 2017 v Ústí nad Labem
5.5.17
Se začátkem května přichází i doba májových slavností. No a Majáles proběhl i v Ústí nad Labem. RockRádio bylo samozřejmě u toho. Nechyběly slušný kapely a ani naše krásný rockový hostesky, který pro vás nachystaly slušný samolepky. Tady máte malý ohlídnutí.
Fotogalerie ZDE
Majáles 2017 v Plzni Majáles 2017 v Plzni
28.4.17
Na konci dubna se konal i majestátní Majáles v Plzni. RockRádio bylo samozřejmě u toho. Nechyběly slušný kapely a ani naše krásný rockový hostesky, který pro vás nachystaly slušný balancování. Jak to vypadalo, se mrkněte sami.
Fotogalerie ZDE
8.narozeniny RockRádia na jihu i západě 8.narozeniny RockRádia na jihu i západě
3.1.17
RockRádio oslavilo v prosinci osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhla samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme i 2. prosince v plzeňské Šeříkovce, kam nám přijela popřát kapela Harlej. A poslední oslava byla 3. prosince na náměstí v Českých Budějovicích s Romanem Dragounem a kapelou Mustang Blues Ride. Tady máte pár fotek, jak to vypadalo.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>